Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Sıkça Sorulan Sorular


Yatak Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli

 Uyku, kişinin yaşantısında büyük bir yer edinen temel bir ihtiyaçtır. Yatak tercihinizde, gün içinde en çok hangi pozisyonlarda bulunduğunuz, kilonuz ve uyku alışkanlıklarınız gibi konuları göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Yatak sertliğinin sizin beklentinize uygunluğu, yatağın ebatları ve dayanıklılığı gibi konulara bu doğrultuda önem vermek gerekir. Ayrıca yataktaki yay sistemi, kumaş özellikleri vb. kriterler de seçeceğiniz yatakta ne kadar kaliteli bir uykuya sahip olacağınızı belirleyen faktörlerdendir.

Deneyimli, işinde uzman bir yatak firması, sizi dinleyerek ihtiyacınızın tam karşılanacağı bir yatağa sahip olmanızı sağlayacaktır.

Kendime uygun yatağı nasıl seçeceğim?

Dihanka Yatak ürünleri, beş farklı seviyede sertlikte ve tüm beklentilere uygun yay sistemi teknolojileriyle üretilmektedir. Pek çok özellik ve boyutun birleşiminden doğan yataklarımızdan muhakkak biri “tam size göre”dir.

Ürünlerinizi nasıl sipariş Edeceğim?
Ürünlerimizi web sitemizden veya, bulunduğunuz bölgeye en yakın Dihanka Yatak mağazaları üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bizi ziyaret ederek ya da mail adresimiz üzerinden bize ulaşarak da siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.
Sadece yatak mı üretiyorsunuz?

Hayır. Ancak uzmanlığımızı yatak üzerine geliştirmiş bulunuyoruz. Pek çok farklı özellikte yatak seçeneğini sizlere sunmaya özen gösteriyoruz.

Yatak dışında baza, başlık, bench puf ve komodin , kanepe,  koltuk takımı ,salon takımları ihtiyaçlarınız için de bizi tercih edebilir, hazırladığımız setlere göz atabilirsiniz. Kalitenin ve konforun adresi Dihankayatak’ta, zevkinize uygun ürünler sizleri bekliyor...

Hangi şehirlere sipariş gönderiyorsunuz?

Seçmiş olduğunuz ürünler, ülkenin dört bir yanına gönderilmektedir. Siparişleriniz adresinize en kısa zamanda ve güvenle ulaştırılacaktır.

Satış sonrası süreç nasıl işliyor?

Siparişini verdiğiniz ürünler için hızlı şekilde hazırlık aşamalarını tamamlıyor ve yola çıkarıyoruz. Sipariş size ulaştıktan sonra, dilerseniz kurulum konusunda da yardımcı oluyoruz. Hem sipariş aşamasında hem de ürününüz teslim edildikten sonra, her türlü konu için bize ulaşabilirsiniz.