Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Şartlar & Koşullar

Kullanım koşulları ve şartlar

Sitemiz dihankayatak adresini ziyaret eden tüm kullanıcılar, aşağıda yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır. Sitemizde yer alan tüm bilgi, yorum, tablo ve öneriler, tüm link yönlendirmeleri kullanıcıya bilgi vermek amacındadır.

Sitede yer alan bilgilerin düzeltilmesi ile ilgili olarak; ŞİRKET önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, güncellenmesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemlerde tek yetkili olup bu konuda tüm haklara sahiptir.

Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler ŞİRKET’in önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.